
You can check the price history of BOJACK F5AL125V 3.6x10 mm 5 A 125 V fuses 0.141x0.393 Inch 5 amp 125 Volt Fast Blow Glass Fuses (Pack of 10) here. This product's current Price in USA is $5.99. The average and highest prices are $5.97 and $5.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $5.49 |
|---|---|
| 31st Mar 2021 | |
| Average Price | $5.97 |
| Based on 2322 days price tracking | |
| Highest Price | $5.99 |
| 25th Nov 2019 | |
| Price | $5.99 |
|---|---|
| MRP | $15.99 |
| Savings | $10.00 |
| Discount | 62.53% |
| Product Name | BOJACK F5AL125V 3.6x10 mm 5 A 125 V fuses 0.141x0.393 Inch 5 amp 125 Volt Fast Blow Glass Fuses (Pack of 10) |
|---|---|
| Store Product Code | B081DZL76W |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | BOJACK |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Cartridge Fuses |
| Product Manufacturer | BOJACK |
| Model Number | BJ-10PS-5A |
| Color | 5A |



BOJACK F5AL125V 3.6x10 mm 5 A 125 has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 290 individual ratings. You can rate this product at product review page.