
You can check the price history of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black here. This product's current Price in India is ₹249. The average and highest prices are ₹249 and ₹249 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹249 |
|---|---|
| 7th Oct 2024 | |
| Average Price | ₹249 |
| Based on 542 days price tracking | |
| Highest Price | ₹249 |
| 7th Oct 2024 | |
| Price | ₹249 |
|---|---|
| MRP | ₹899 |
| Savings | ₹650 |
| Discount | 72.30% |
| Product Name | BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0DJ2WK3FB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BlazeTech |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Basic Cases |
| Product Manufacturer | BlazeTech |
| Model Number | Realme C35 / Narzo 50A Prime |
| Model Name | Realme C35 / Narzo 50A Prime |
| Dimensions | 10 x 9 x 2 cm; 150 g |
| Country of Origin | China |
![Image of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black](https://m.media-amazon.com/images/I/41pvkun4kmL.jpg)
![Image of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black](https://m.media-amazon.com/images/I/31VthbtGlHL.jpg)
![Image of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black](https://m.media-amazon.com/images/I/31x6Bcl+xnL.jpg)
![Image of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black](https://m.media-amazon.com/images/I/31dHGVZSgmL.jpg)
![Image of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black](https://m.media-amazon.com/images/I/41w0pXQv0mL.jpg)
![Image of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black](https://m.media-amazon.com/images/I/31VthbtGlHL.jpg)
![Image of BlazeTech for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] Liquid Silicone Back Case Cover Flexible |Inner Lining| with Camera Protection Back Cover for [ Realme C35 / Narzo 50A Prime ] - Black](https://m.media-amazon.com/images/I/31x6Bcl+xnL.jpg)
BlazeTech for Realme C35 Narzo has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 3 individual ratings. You can rate this product at product review page.