
You can check the price history of Bissell Crosswave Turbo Vacuum Mop All in One Wet and Dry Vac Combo Hard Floor & Area Rug Cleaner, 3888A here. This product's current Price in USA is $199.99. The average and highest prices are $191.93 and $249.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $129.99 |
|---|---|
| 1st Oct 2025 | |
| Average Price | $191.93 |
| Based on 863 days price tracking | |
| Highest Price | $249.99 |
| 17th Jan 2024 | |
| Price | $199.99 |
|---|---|
| MRP | $199.99 |
| Savings | $0.00 |
| Discount | 0% |
| Product Name | Bissell Crosswave Turbo Vacuum Mop All in One Wet and Dry Vac Combo Hard Floor & Area Rug Cleaner, 3888A |
|---|---|
| Store Product Code | B0C9V48DDZ |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Bissell |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Handheld Vacuums |
| Product Manufacturer | BISSELL |
| Model Number | 3888A |
| Model Number | 3888A |
| Model Name | BISSELL CrossWave 3888A Wet-Dry Vacuum |
| Color | Green |
| Dimensions | 11"D x 13"W x 26"H |






Bissell Crosswave Turbo Vacuum Mop All in has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 2752 individual ratings. You can rate this product at product review page.