
You can check the price history of 15V USB Charging Cable Compatible With Philips Trimmers & Shavers | HQ8505 Replacement Charger (Complete list of compatible models in bullet point) BK BT3205 here. This product's current Price in India is ₹317. The average and highest prices are ₹335 and ₹358 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹284 |
|---|---|
| 17th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹335 |
| Based on 609 days price tracking | |
| Highest Price | ₹358 |
| 20th Aug 2025 | |
| Price | ₹317 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹682 |
| Discount | 68.26% |
| Product Name | 15V USB Charging Cable Compatible With Philips Trimmers & Shavers | HQ8505 Replacement Charger (Complete list of compatible models in bullet point) BK BT3205 |
|---|---|
| Store Product Code | B0CT3NJXX9 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BAEYE |
| Rating | 6.8 / 10 |
| Product Manufacturer | BAEYE |
| Model Number | 15V BT3205 BCAB |
| Model Name | 43V QT4006 AU |
| Dimensions | 6 x 6 x 6 cm; 100 g |
| Country of Origin | China |






15V USB Charging Cable Compatible With Philips has 6.8 rating out of 10. This average rating is consist of 32 individual ratings. You can rate this product at product review page.