
You can check the price history of 4.3V Ultra Fast USB Charging Cable Compatible With Only Philips Trimmer Model MG3710 (A00390 Replacement) U(Black) here. This product's current Price in India is ₹358. The average and highest prices are ₹374 and ₹499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹302 |
|---|---|
| 17th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹374 |
| Based on 1061 days price tracking | |
| Highest Price | ₹499 |
| 7th Sep 2023 | |
| Price | ₹358 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹641 |
| Discount | 64.16% |
| Product Name | 4.3V Ultra Fast USB Charging Cable Compatible With Only Philips Trimmer Model MG3710 (A00390 Replacement) U(Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0C285J7MR |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BAEYE |
| Rating | 5.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Baeye |
| Model Number | 43V MG3710 U |
| Model Name | 43V MG3710 U |
| Dimensions | 15.5 x 9 x 2 cm; 100 g |
| Country of Origin | China |






4.3V Ultra Fast USB Charging Cable Compatible has 5.2 rating out of 10. This average rating is consist of 13 individual ratings. You can rate this product at product review page.