
You can check the price history of AUTO SNAP 9 Inch HD 1280 Android Display Double Din Stereo Player 15 Android Auto Wireless Car Play Gorilla Glass IPS Display Car Stereo 4GB RAM 32GB ROM here. This product's current Price in India is ₹8,600. The average and highest prices are ₹6,865 and ₹19,500 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,999 |
|---|---|
| 22nd Nov 2024 | |
| Average Price | ₹6,865 |
| Based on 1155 days price tracking | |
| Highest Price | ₹19,500 |
| 29th Mar 2025 | |
| Price | ₹8,600 |
|---|---|
| MRP | ₹35,000 |
| Savings | ₹26,400 |
| Discount | 75.42% |
| Product Name | AUTO SNAP 9 Inch HD 1280 Android Display Double Din Stereo Player 15 Android Auto Wireless Car Play Gorilla Glass IPS Display Car Stereo 4GB RAM 32GB ROM |
|---|---|
| Store Product Code | B0BX77F5GV |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | AUTO SNAP |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Car Stereos |
| Product Manufacturer | AUTO SNAP, AUTO SNAP INDIA CUSTOMER |
| Model Number | WIRELESS CAR PLAY 2GB-32GB |
| Model Number | WIRELESS CAR PLAY 2GB-32GB |
| Model Name | WIRELESS CAR PLAY 2GB-32GB |
| Dimensions | 7.62 x 22.86 x 25.4 cm; 499 g |
| Country of Origin | India |






AUTO SNAP 9 Inch HD 1280 Android has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 691 individual ratings. You can rate this product at product review page.