
You can check the price history of Akki Wold Little Kanha In Basket Wall Poster Living Room, Office, Pooja Room (Size - 46CM X 30CM) here. This product's current Price in India is ₹199 and the lowest final price is ₹179. The average and highest prices are ₹210 and ₹249 respectively. The current offer price of the product is ₹179, which is ₹31 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹179 |
|---|---|
| 9th May 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹199 |
| 15th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹208 |
| Based on 674 days price tracking | |
| Highest Price | ₹249 |
| 9th Aug 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹179 |
|---|---|
| Price | ₹199 |
| MRP | ₹849 |
| Savings | ₹670 |
| Discount | 78.90% |
| Product Name | Akki Wold Little Kanha In Basket Wall Poster Living Room, Office, Pooja Room (Size - 46CM X 30CM) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D4DCGX2K |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Posters |
| Product Manufacturer | Akki Wold, Akki Wold |
| Size | 41L x 31W cm |
| Dimensions | 41L x 31W Centimeters |






Akki Wold Little Kanha In Basket Wall has 10 rating out of 10. You can rate this product at product review page.