
You can check the price history of White Topographical Extended Mouse Pad (11x23) for Laptop Desktop PC and Gaming Desk Mat Rubber Base Desk Pad here. This product's current Price in India is ₹289. The average and highest prices are ₹339 and ₹399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹197 |
|---|---|
| 7th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹339 |
| Based on 476 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 3rd Jan 2025 | |
| Price | ₹289 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,710 |
| Discount | 85.54% |
| Product Name | White Topographical Extended Mouse Pad (11x23) for Laptop Desktop PC and Gaming Desk Mat Rubber Base Desk Pad |
|---|---|
| Store Product Code | B0DQ5RTP2V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TEESOWN |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Mouse Pads |
| Product Manufacturer | Teesown |
| Model Number | White TDM-23 |
| Model Number | White TDM-23 |
| Size | 60 x 30 cm |
| Dimensions | 60 x 30 x 0.1 cm; 350 g |
| Country of Origin | India |






White Topographical Extended Mouse Pad 11x23 for has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 395 individual ratings. You can rate this product at product review page.