
You can check the price history of WATERTEC Polymer Bathroom Cabinet with Mirror (35 mc x 20 cm x 45 cm, White) here. This product's current Price in India is ₹2,739. The average and highest prices are ₹2,302 and ₹3,550 respectively. The current offer price of the product is ₹2,799.
| Lowest Ever Price | ₹1,350 |
|---|---|
| 22nd Feb 2020 | |
| Average Price | ₹2,300 |
| Based on 2677 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,550 |
| 28th Jan 2019 | |
| Price | ₹2,739 |
|---|---|
| MRP | ₹2,807 |
| Savings | ₹68 |
| Discount | 2.422% |
| Product Name | WATERTEC Polymer Bathroom Cabinet with Mirror (35 mc x 20 cm x 45 cm, White) |
|---|---|
| Store Product Code | B01HCYRTMI |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Watertec |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Wall Mirrors |
| Product Manufacturer | WATERTEC |
| Size | 35 cm x 20 cm x 45 cm |
| Dimensions | 20D x 35W x 45H Centimeters |
| Country of Origin | India |



WATERTEC Polymer Bathroom Cabinet with Mirror 35 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.