
You can check the price history of VIVO T1x Gravity Black (4+128GB) here. This product's current Price in India is ₹12,000. The average and highest prices are ₹14,749 and ₹15,999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹12,000 |
|---|---|
| 10th Apr 2024 | |
| Average Price | ₹14,749 |
| Based on 1176 days price tracking | |
| Highest Price | ₹15,999 |
| 10th Mar 2023 | |
| Price | ₹12,000 |
|---|
| Product Name | VIVO T1x Gravity Black (4+128GB) |
|---|---|
| Store Product Code | B0BSVFPYY5 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | vivo |
| Rating | 9 / 10 |
| Category | Smartphones |
| Product Manufacturer | VIVO |
| Model Number | T1x Gravity Black(4+128GB) |
| Model Name | T1x Gravity Black(4+128GB) |






VIVO T1x Gravity Black 4128GB has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 20 individual ratings. You can rate this product at product review page.