
You can check the price history of SupCares Military-Grade Curved Full Glue Tempered Glass Screen Protector for Samsung Galaxy S23 Ultra (6.8 Inch) With Easy Self Installation Kit | Fingerprint Working | Edge to Edge Coverage | Black here. This product's current Price in India is ₹799 and the lowest final price is ₹279. The average and highest prices are ₹795 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹279 |
|---|---|
| 10th Feb 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹284 |
| 10th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹795 |
| Based on 485 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 22nd Jan 2025 | |
| Price | ₹799 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹500 |
| Discount | 38.49% |
| Product Name | SupCares Military-Grade Curved Full Glue Tempered Glass Screen Protector for Samsung Galaxy S23 Ultra (6.8 Inch) With Easy Self Installation Kit | Fingerprint Working | Edge to Edge Coverage | Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0DS25B5VF |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SupCares |
| Rating | 4.2 / 10 |
| Category | Screen Protectors |
| Product Manufacturer | Techguru |
| Model Number | For Galaxy S23 Ultra 6.8" |
| Model Number | For Galaxy S23 Ultra 6.8" |
| Model Name | For Samsung Galaxy M17 |
| Dimensions | 20L x 10.4W Centimeters |
| Country of Origin | India |






SupCares Military-Grade Curved Full Glue Tempered Glass has 4.2 rating out of 10. This average rating is consist of 62 individual ratings. You can rate this product at product review page.