
You can check the price history of Stylbase Dumper Truck Toy for Kids | Pull Back Friction Powered Baby Toy Car with Wheels | Durable Vehicle Toys for Boys | Birthday Gift for Kids 2-5 Years | Toys for 4+ Year Boy (Color Vary) here. This product's current Price in India is ₹249. The average and highest prices are ₹227 and ₹249 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹165 |
|---|---|
| 25th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹227 |
| Based on 345 days price tracking | |
| Highest Price | ₹249 |
| 24th Apr 2025 | |
| Price | ₹249 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹1,050 |
| Discount | 80.83% |
| Product Name | Stylbase Dumper Truck Toy for Kids | Pull Back Friction Powered Baby Toy Car with Wheels | Durable Vehicle Toys for Boys | Birthday Gift for Kids 2-5 Years | Toys for 4+ Year Boy (Color Vary) |
|---|---|
| Store Product Code | B0F3TTWXJY |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Stylbase |
| Rating | 4.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Stylbase India New Delhi, Stylbase India New Delhi |
| Model Number | PLSTRC0410K |
| Model Number | PLSTRC0410K |
| Model Name | Rally-Dumper_4-Wheels |
| Dimensions | 24 x 12 x 18 cm; 350 g |
| Country of Origin | India |





Stylbase Dumper Truck Toy for Kids has 4.8 rating out of 10. This average rating is consist of 14 individual ratings. You can rate this product at product review page.