
You can check the price history of Storite 900x400x2mm Extended Gaming Mouse Pad for Laptop /Computer with Stitched Embroidery Edges and Water Resistance Coating Natural Non Slippery Rubber Base Mousepad Desk Mat - Lovers Design Theme here. This product's current Price in India is ₹199. The average and highest prices are ₹493 and ₹599 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹199 |
|---|---|
| 25th Feb 2026 | |
| Average Price | ₹493 |
| Based on 201 days price tracking | |
| Highest Price | ₹599 |
| 13th Sep 2025 | |
| Price | ₹199 |
|---|---|
| MRP | ₹1,499 |
| Savings | ₹1,300 |
| Discount | 86.72% |
| Product Name | Storite 900x400x2mm Extended Gaming Mouse Pad for Laptop /Computer with Stitched Embroidery Edges and Water Resistance Coating Natural Non Slippery Rubber Base Mousepad Desk Mat - Lovers Design Theme |
|---|---|
| Store Product Code | B0FNRBVXCV |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Storite |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | SaitechIT Pvt Ltd |
| Model Number | Finish What You Start - 60x30 cm |
| Model Number | 900x400x2mm Mouse Pad - Lovers Design |
| Model Name | Lovers design Mousepad 90x40cm |
| Size | 90L x 40W cm |
| Dimensions | 60 x 30 x 0.1 cm; 110 g |
| Country of Origin | China |







Storite 900x400x2mm Extended Gaming Mouse Pad for has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 348 individual ratings. You can rate this product at product review page.