
You can check the price history of Star Weaves LED tv Cover for Mi 32 inches led tvs (All Models) - Dustproof Television Cover Protector for 32 Inch LCD, LED, Plasma Television - KUM08 here. This product's current Price in India is ₹348. The average and highest prices are ₹321 and ₹359 respectively. The current offer price of the product is ₹341.
| Lowest Ever Price | ₹279 |
|---|---|
| 7th May 2025 | |
| Average Price | ₹321 |
| Based on 1983 days price tracking | |
| Highest Price | ₹359 |
| 27th Oct 2020 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹341 |
|---|---|
| Price | ₹348 |
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹658 |
| Discount | 65.86% |
| Product Name | Star Weaves LED tv Cover for Mi 32 inches led tvs (All Models) - Dustproof Television Cover Protector for 32 Inch LCD, LED, Plasma Television - KUM08 |
|---|---|
| Store Product Code | B08L7Z5N5M |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Star Weaves |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | TV Wall & Ceiling Mounts |
| Product Manufacturer | For any Product or Order Related Queries Contact us on 9311805085, Star Weaves |
| Model Number | Mi 32" LED/LCD TV Cover |
| Model Number | Mi 32" LED/LCD TV Cover |
| Dimensions | 7.62 x 73.66 x 48.26 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |
Star Weaves LED tv Cover for Mi has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 99 individual ratings. You can rate this product at product review page.