
You can check the price history of Stanley Quencher H2.0 Tumbler with Straw 14 oz | Flowstate 3-Position Lid | Cup Holder Compatible for Travel | Insulated Stainless Steel Cup | BPA-Free | Stone here. This product's current Price in India is ₹9,930. The average and highest prices are ₹6,410 and ₹11,100 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,493 |
|---|---|
| 2nd May 2025 | |
| Average Price | ₹6,410 |
| Based on 560 days price tracking | |
| Highest Price | ₹11,100 |
| 21st Feb 2026 | |
| Price | ₹9,930 |
|---|---|
| MRP | ₹13,930 |
| Savings | ₹4,000 |
| Discount | 28.71% |
| Product Name | Stanley Quencher H2.0 Tumbler with Straw 14 oz | Flowstate 3-Position Lid | Cup Holder Compatible for Travel | Insulated Stainless Steel Cup | BPA-Free | Stone |
|---|---|
| Store Product Code | B0CP9YR13X |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Stanley |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Tumblers |
| Product Manufacturer | Stanley |
| Model Number | 10-10828-119 |
| Model Name | Stanley Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 14oz Stone |
| Size | 14oz |
| Dimensions | 7.8W x 21.8H Centimeters |
| Country of Origin | China |
Stanley Quencher H2.0 Tumbler with Straw 14 has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 176 individual ratings. You can rate this product at product review page.