
You can check the price history of 12A Toner Cartridge for HP 12A Q2612A High Yield Compatible for HP LaserJet M1005 MFP,1020,1010 /1012 /1018 /1022 /1022n /1022NW /3015 /3020 /3030 /3050 /3050z /3052 /3055 /M1319 /M1319F MFP (6 PCS) here. This product's current Price in India is ₹2,340. The average and highest prices are ₹2,670 and ₹4,002 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹449 |
|---|---|
| 8th Apr 2025 | |
| Average Price | ₹2,670 |
| Based on 2604 days price tracking | |
| Highest Price | ₹4,002 |
| 4th Mar 2025 | |
| Price | ₹2,340 |
|---|---|
| MRP | ₹4,999 |
| Savings | ₹2,659 |
| Discount | 53.19% |
| Product Name | 12A Toner Cartridge for HP 12A Q2612A High Yield Compatible for HP LaserJet M1005 MFP,1020,1010 /1012 /1018 /1022 /1022n /1022NW /3015 /3020 /3030 /3050 /3050z /3052 /3055 /M1319 /M1319F MFP (6 PCS) |
|---|---|
| Store Product Code | B07JXSPZH4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Softly Print |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Category | Toner Cartridges |
| Product Manufacturer | Softly Print |
| Model Number | 12A |
| Model Name | 12A |
| Dimensions | 30 x 18 x 27 cm; 3.3 kg |
| Country of Origin | India |






12A Toner Cartridge for HP 12A Q2612A has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 1049 individual ratings. You can rate this product at product review page.