
You can check the price history of Snazzy Kids Toy Storage Organizer with 12 Plastic Bins, Espresso /White - Removable Bins for Playroom, Bedroom, Toddler Furniture for Boys and Girls here. This product's current Price in India is ₹4,495 and the lowest final price is ₹4,405. The average and highest prices are ₹4,756 and ₹5,495 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,495 |
|---|---|
| 1st Jul 2025 | |
| Average Price | ₹4,756 |
| Based on 418 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,495 |
| 12th Feb 2025 | |

Snazzy Engineered Wood 4-Tier Toy Storage Organizer with 12 Bins Grey/White
Get Deal
| Price | ₹4,495 |
|---|---|
| MRP | ₹9,999 |
| Savings | ₹5,504 |
| Discount | 55.04% |
| Product Name | Snazzy Kids Toy Storage Organizer with 12 Plastic Bins, Espresso /White - Removable Bins for Playroom, Bedroom, Toddler Furniture for Boys and Girls |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRTBWBZ4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Snazzy |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Snazzy By Sapphire Products |
| Model Number | TS2E |
| Model Number | TS2E |
| Model Name | TS2A |
| Size | 42x79x83 cm |
| Dimensions | 79L x 42W x 84H Centimeters |
| Country of Origin | India |






Snazzy Kids Toy Storage Organizer with 12 has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 18 individual ratings. You can rate this product at product review page.