
You can check the price history of Skore Skin Thin Condoms 10s and Cool Lubes 50 ml here. This product's current Price in India is ₹252. The average and highest prices are ₹358 and ₹480 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹246 |
|---|---|
| 30th Mar 2026 | |
| Average Price | ₹357 |
| Based on 2109 days price tracking | |
| Highest Price | ₹480 |
| 5th May 2024 | |
| Price | ₹252 |
|---|---|
| MRP | ₹465 |
| Savings | ₹213 |
| Discount | 45.87% |
| Product Name | Skore Skin Thin Condoms 10s and Cool Lubes 50 ml |
|---|---|
| Store Product Code | B086XKDL2Z |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Skore |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | TTK Healthcare, TTK Healthcare, 6, Cathedral Road, Chennai |
| Model Number | SkoreCombo11 |
| Size | 50ml (Pack of 1)/10 Count (Pack of 1) |
| Dimensions | 10 x 1.5 x 15 cm; 300 g |
| Country of Origin | India |






Skore Skin Thin Condoms 10s and Cool has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 208 individual ratings. You can rate this product at product review page.