
You can check the price history of Signoraware Nano Round Small Plastic Container Set, 40ml, Set of 9, Deep Violet here. This product's current Price in India is ₹140. The average and highest prices are ₹128 and ₹145 respectively. The current offer price of the product is ₹240.
| Lowest Ever Price | ₹98 |
|---|---|
| 27th Nov 2015 | |
| Average Price | ₹128 |
| Based on 3841 days price tracking | |
| Highest Price | ₹145 |
| 4th May 2023 | |
| Price | ₹140 |
|---|---|
| MRP | ₹1,110 |
| Savings | ₹970 |
| Discount | 87.38% |
| Product Name | Signoraware Nano Round Small Plastic Container Set, 40ml, Set of 9, Deep Violet |
|---|---|
| Store Product Code | B00JJHCSCI |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SIGNORA WARE |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Techno Plastic Industries, Techno Plastic Industries, 210/10, Rampur Jattan (Dhakewala), Moginand, Nahan road, Kala Amb, Distt. Sirmour - 173 030 (H.P.), India, Manager-Customer Care No.+91-9218436663, customercare@signoraware.com |
| Model Number | 607S9 |
| Size | 40 ml |
| Dimensions | 17.4L x 9.6W x 6.8H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Signoraware Nano Round Small Plastic Container Set has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 2209 individual ratings. You can rate this product at product review page.