
You can check the price history of PRO200V Water Flosser for Teeth | Cordless Oral Irrigator & Dental Flosser | 320ml Large Tank, 160 PSI, 3 Modes | 3 Tips with USB C Rechargeable & IPX7-Waterproof | Electric Flosser for Teeth here. This product's current Price in India is ₹1,946 and the lowest final price is ₹1,678. The average and highest prices are ₹1,979 and ₹2,499 respectively. The current offer price of the product is ₹1,907, which is ₹72 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹1,804 |
|---|---|
| 6th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹1,979 |
| Based on 343 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,499 |
| 2nd Jun 2025 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹1,907 |
|---|---|
| Price | ₹1,946 |
| MRP | ₹10,499 |
| Savings | ₹8,592 |
| Discount | 81.83% |
| Product Name | PRO200V Water Flosser for Teeth | Cordless Oral Irrigator & Dental Flosser | 320ml Large Tank, 160 PSI, 3 Modes | 3 Tips with USB C Rechargeable & IPX7-Waterproof | Electric Flosser for Teeth |
|---|---|
| Store Product Code | B0F53D3GXG |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | PORClean |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | PORClean Nano-Biochem Co., Ltd, Taiwan |
| Model Number | 200V 2 tip |
| Model Name | PRO200V 3 Tip |
| Dimensions | 7 x 9 x 23 cm; 305 g |
| Country of Origin | Taiwan |






PRO200V Water Flosser for Teeth Cordless has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 91 individual ratings. You can rate this product at product review page.