
You can check the price history of Pennington Select Safflower Seed 15 lb Bag here.
| Product Name | Pennington Select Safflower Seed 15 lb Bag |
|---|---|
| Store Product Code | B0DVH2X55K |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Pennington |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Bird Seed |
| Product Manufacturer | Central Garden & Pet |
| Model Number | 100542486 |
| Model Number | 100551453 |
| Model Name | Pride Birder's Blend |
| Color | natural |
| Size | 10 lb |







Pennington Select Safflower Seed 15 lb Bag has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 264 individual ratings. You can rate this product at product review page.