
You can check the price history of Patriot Viper Steel DDR4 16GB (2 x 8GB) 3400MHz Kit w /Gunmetal Grey heatshield here.
| Product Name | Patriot Viper Steel DDR4 16GB (2 x 8GB) 3400MHz Kit w /Gunmetal Grey heatshield |
|---|---|
| Store Product Code | B07N47DP2D |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Patriot Memory |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Memory |
| Product Manufacturer | Patriot Memory |
| Model Number | PVS416G340C6K |
| Dimensions | 4.44 x 13.57 x 0.7 cm; 96 g |







Patriot Viper Steel DDR4 16GB 2 x has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 162 individual ratings. You can rate this product at product review page.