
You can check the price history of Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Dark Egyptian - 929 here. This product's current Price in India is ₹179 and the lowest final price is ₹145. The average and highest prices are ₹202 and ₹399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹147 |
|---|---|
| 3rd Oct 2021 | |
| Average Price | ₹202 |
| Based on 2124 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 11th Feb 2025 | |
| Price | ₹179 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹21 |
| Discount | 10.5% |
| Product Name | Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Dark Egyptian - 929 |
|---|---|
| Store Product Code | B07ZFX8575 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Olivia |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Category | Concealer |
| Product Manufacturer | Herbs De Olivia, Herbs De Olivia, Dehradun |
| Model Number | Olivia-LightEgypt919-PCake-25g |
| Model Number | Olivia-LightEgypt919-PCake-25g |
| Model Name | 919 |
| Dimensions | 7 x 7 x 2 cm; 25 g |
| Country of Origin | India |







Olivia Pan Cake 100 Waterproof 25g has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 17 individual ratings. You can rate this product at product review page.