
You can check the price history of Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Tender Orange - 30 here. This product's current Price in India is ₹179 and the lowest final price is ₹145. The average and highest prices are ₹189 and ₹259 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹147 |
|---|---|
| 3rd Oct 2021 | |
| Average Price | ₹189 |
| Based on 2075 days price tracking | |
| Highest Price | ₹259 |
| 8th Sep 2023 | |
| Price | ₹179 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹21 |
| Discount | 10.5% |
| Product Name | Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Tender Orange - 30 |
|---|---|
| Store Product Code | B07XLYT6MC |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Olivia |
| Rating | 4.8 / 10 |
| Category | Concealer |
| Product Manufacturer | Herbs De Olivia, Herbs De Olivia |
| Model Number | Olivia-TouchGlow29-PCake-25g |
| Model Number | Olivia-TouchGlow29-PCake-25g |
| Dimensions | 7 x 7 x 2 cm; 25 g |
| Country of Origin | India |




Olivia Pan Cake 100 Waterproof 25g has 4.8 rating out of 10. This average rating is consist of 2 individual ratings. You can rate this product at product review page.