
You can check the price history of Olay Day Cream: Regenerist Microsculpting Mini Moisturiser (non SPF), 10g here. This product's current Price in India is ₹299. The average and highest prices are ₹301 and ₹399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹159 |
|---|---|
| 12th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹301 |
| Based on 2206 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 25th Apr 2025 | |
| Price | ₹299 |
|---|---|
| MRP | ₹399 |
| Savings | ₹100 |
| Discount | 25.06% |
| Product Name | Olay Day Cream: Regenerist Microsculpting Mini Moisturiser (non SPF), 10g |
|---|---|
| Store Product Code | B084B95BNT |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Olay |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Face Creams |
| Product Manufacturer | Procter & Gamble, Procter & Gamble Manufacturing (Thailand) Ltd. |
| Model Number | RGMS 10g |
| Model Number | RGMS 10g |
| Model Name | Mini RGMS |
| Dimensions | 4.8 x 4.8 x 10.7 cm; 10 g |
| Country of Origin | India |







Olay Day Cream Regenerist Microsculpting Mini Moisturiser has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 3691 individual ratings. You can rate this product at product review page.