
You can check the price history of Nutrimuscle Massive Muscle Mass Gainer - 1 Kg - Coffee Flavour For Muscle & Mass Gain - Contains Creatine, Complex Carbohydrates, Protein here. This product's current Price in India is ₹449. The average and highest prices are ₹1,719 and ₹1,999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹444 |
|---|---|
| 24th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹1,719 |
| Based on 1988 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,999 |
| 24th Nov 2020 | |
| Price | ₹449 |
|---|---|
| MRP | ₹899 |
| Savings | ₹450 |
| Discount | 50.05% |
| Product Name | Nutrimuscle Massive Muscle Mass Gainer - 1 Kg - Coffee Flavour For Muscle & Mass Gain - Contains Creatine, Complex Carbohydrates, Protein |
|---|---|
| Store Product Code | B08GFVPZBZ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | NUTRIMUSCLE |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Category | Mass & Weight Gainers |
| Product Manufacturer | FITPRO NUTRITION - GHAZIABAD, NUTRIMUSCLE |
| Model Number | N_MG_C Latte_1kg |
| Model Name | Mass Gainer 12 lbs CL |
| Dimensions | 6 x 4 x 4 cm; 1 kg |
| Country of Origin | India |






Nutrimuscle Massive Muscle Mass Gainer - 1 has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 736 individual ratings. You can rate this product at product review page.