
You can check the price history of Nutraj California Inshell Walnuts,Raw 1000g here. This product's current Price in India is ₹699. The average and highest prices are ₹664 and ₹869 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹369 |
|---|---|
| 19th Mar 2019 | |
| Average Price | ₹664 |
| Based on 3838 days price tracking | |
| Highest Price | ₹869 |
| 12th Dec 2016 | |
| Price | ₹699 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹300 |
| Discount | 30.03% |
| Product Name | Nutraj California Inshell Walnuts,Raw 1000g |
|---|---|
| Store Product Code | B013U6HANA |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7 / 10 |
| Product Manufacturer | Nutraj Signature |
| Model Number | 8906019772728 |
| Size | 1 kg Walnut Inshell (Pack of 1) |
| Dimensions | 22.3 x 9.1 x 9.1 cm; 1 kg |
| Country of Origin | USA |






Nutraj California Inshell WalnutsRaw 1000g has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 14989 individual ratings. You can rate this product at product review page.