
You can check the price history of Nokia 6300 4g here.
| Product Name | Nokia 6300 4g |
|---|---|
| Store Product Code | MOBG3HSJ8HYZHKTS |
| Store Name | flipkart.com |
| Brand | Nokia |
| Rating | 4.8 / 10 |
| Model Number | 6300 4g |
| Model Name | 6300 4g |
| Color | Charcoal |
Nokia 6300 4g has 4.8 rating out of 10. This average rating is consist of 11 individual ratings. You can rate this product at product review page.