
You can check the price history of Nirgundi Oil for Hair, Body, Massage, Fast Absorbing, Joints, Pure & Natural 30ml here. This product's current Price in India is ₹299. The average and highest prices are ₹295 and ₹299 respectively. The current offer price of the product is ₹293, which is ₹2 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹236 |
|---|---|
| 25th Aug 2025 | |
| Average Price | ₹295 |
| Based on 271 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 12th Sep 2025 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹293 |
|---|---|
| Price | ₹299 |
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹206 |
| Discount | 41.27% |
| Product Name | Nirgundi Oil for Hair, Body, Massage, Fast Absorbing, Joints, Pure & Natural 30ml |
|---|---|
| Store Product Code | B0DW8TPG5W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | WILDFLOWER ESSENTIALS |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | PG Inds., PG Inds. |
| Dimensions | 3 x 3 x 8 cm; 93 g |
| Country of Origin | India |







Nirgundi Oil for Hair Body Massage Fast has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 95 individual ratings. You can rate this product at product review page.