
You can check the price history of Nestle Kitkat Chocolate Bar - Wafer Cocoa, 13.2g here. This product's current Price in India is ₹99. The average and highest prices are ₹42 and ₹100 respectively. The current offer price of the product is ₹197.
| Lowest Ever Price | ₹10 |
|---|---|
| 1st Sep 2022 | |
| Average Price | ₹42 |
| Based on 2067 days price tracking | |
| Highest Price | ₹100 |
| 31st Aug 2020 | |
| Price | ₹99 |
|---|---|
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹400 |
| Discount | 80.16% |
| Product Name | Nestle Kitkat Chocolate Bar - Wafer Cocoa, 13.2g |
|---|---|
| Store Product Code | B08DV43N4S |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Wafers |
| Product Manufacturer | Nestle |
| Size | 13.2 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 7.62 x 1.27 x 2.54 cm; 20 g |
| Country of Origin | India |



Nestle Kitkat Chocolate Bar - Wafer Cocoa has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 99 individual ratings. You can rate this product at product review page.