
You can check the price history of Micromax MMX353W 7.2Mbps 3G USB Modem Data Card (Black) here. This product's current Price in India is ₹790. The average and highest prices are ₹715 and ₹790 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹590 |
|---|---|
| 16th May 2019 | |
| Average Price | ₹715 |
| Based on 2559 days price tracking | |
| Highest Price | ₹790 |
| 16th Aug 2019 | |
| Price | ₹790 |
|---|
| Product Name | Micromax MMX353W 7.2Mbps 3G USB Modem Data Card (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B00I4S9KAG |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Micromax |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Category | Data Cards & Dongles |
| Product Manufacturer | MICROMAX |
| Model Number | MMX 353W |
| Dimensions | 2.57 x 1.15 x 8.73 cm; 1 g |



Micromax MMX353W 7.2Mbps 3G USB Modem Data has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 206 individual ratings. You can rate this product at product review page.