
You can check the price history of Meglow Skin Brightening Cream For Women| Face Cream For Glowing Skin| Dark Spot Removal with Kojic Acid, 1% Glycolic Acid, Alpha Arbutin Pack of 6 (30g each) here. This product's current Price in India is ₹102 and the lowest final price is ₹97. The average and highest prices are ₹201 and ₹612 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹102 |
|---|---|
| 25th Mar 2025 | |
| Average Price | ₹201 |
| Based on 491 days price tracking | |
| Highest Price | ₹612 |
| 1st Dec 2024 | |
| Price | ₹102 |
|---|---|
| MRP | ₹125 |
| Savings | ₹23 |
| Discount | 18.4% |
| Product Name | Meglow Skin Brightening Cream For Women| Face Cream For Glowing Skin| Dark Spot Removal with Kojic Acid, 1% Glycolic Acid, Alpha Arbutin Pack of 6 (30g each) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DK9KN1ZN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Meglow |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Toners |
| Product Manufacturer | Leeford Healthcare Private Limited |
| Model Number | 30g |
| Model Name | 30g |
| Size | 30 g (Pack of 6) |
| Dimensions | 11.3 x 5 x 4.5 cm; 40 g |
| Country of Origin | India |






Meglow Skin Brightening Cream For Women Face has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 287 individual ratings. You can rate this product at product review page.