
You can check the price history of Meglow Skin Brightening Cream Glycolic Acid & Kojic Acid Dark Spot Removal, Radiant & Glowy Skin - Dermatologically Tested, Paraben-Free Pack of 10 (15g each) here. This product's current Price in India is ₹64. The average and highest prices are ₹127 and ₹520 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹58 |
|---|---|
| 28th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹127 |
| Based on 504 days price tracking | |
| Highest Price | ₹520 |
| 18th Nov 2024 | |
| Price | ₹64 |
|---|---|
| MRP | ₹75 |
| Savings | ₹11 |
| Discount | 15% |
| Product Name | Meglow Skin Brightening Cream Glycolic Acid & Kojic Acid Dark Spot Removal, Radiant & Glowy Skin - Dermatologically Tested, Paraben-Free Pack of 10 (15g each) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DK9GS3NS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Meglow |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Face Creams |
| Product Manufacturer | Customer Care No:-1800-180-2322, Leeford Healthcare Limited |
| Model Number | 15g |
| Model Number | 15g |
| Model Name | 15g |
| Dimensions | 10.5 x 12 x 10 cm; 200 g |
| Country of Origin | India |







Meglow Skin Brightening Cream Glycolic Acid has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 699 individual ratings. You can rate this product at product review page.