
You can check the price history of LG LWA3GW3A Window AC (1 Ton 3 Star Rating White Copper) here. This product's current Price in India is ₹23,500. The average and highest prices are ₹23,206 and ₹23,627 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹22,355 |
|---|---|
| 22nd Dec 2017 | |
| Average Price | ₹23,206 |
| Based on 3267 days price tracking | |
| Highest Price | ₹23,627 |
| 28th Jun 2017 | |
| Price | ₹23,500 |
|---|
| Product Name | LG LWA3GW3A Window AC (1 Ton 3 Star Rating White Copper) |
|---|---|
| Store Product Code | B01JP89LJ8 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | LG |
| Rating | 2 / 10 |
| Category | Window Air Conditioners |
| Product Manufacturer | LG |
| Model Number | LWA3GW3A |
| Dimensions | 56 x 60 x 38 cm |
LG LWA3GW3A Window AC 1 Ton 3 has 2 rating out of 10. This average rating is consist of 2 individual ratings. You can rate this product at product review page.