
You can check the price history of LG LSA5KR3A Split AC (1.5 Ton 3 Star Rating White) here.
| Product Name | LG LSA5KR3A Split AC (1.5 Ton 3 Star Rating White) |
|---|---|
| Store Product Code | B00LSJAW8W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | LG |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Split-System Air Conditioners |
| Product Manufacturer | lga |
| Model Number | LSA5KR3A |
| Model Number | LSA5KR3A |
| Model Name | LSA5KR3A |
| Dimensions | 30 x 109 x 22.1 cm |

LG LSA5KR3A Split AC 1.5 Ton 3 has 10 rating out of 10. You can rate this product at product review page.