
You can check the price history of LG FP6W Active Noise Cancelling Earbuds, 22 Hrs Battery, UV Nano Case, 3D Sound Bluetooth Headset (White, True Wireless) here.
| Product Name | LG FP6W Active Noise Cancelling Earbuds, 22 Hrs Battery, UV Nano Case, 3D Sound Bluetooth Headset (White, True Wireless) |
|---|---|
| Store Product Code | B0B8ZYXT6H |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | LG |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | In-Ear |
| Product Manufacturer | LG, βLG, Area C5-4 TRANG DUE IZ, ANDUONG DIST HAI PHONG CITY, VIETNAM |
| Model Number | FP6W |
| Model Number | FP6W |
| Model Name | βTONE-FP6W |
| Dimensions | 9 x 9.1 x 4.7 cm; 35 g |







LG FP6W Active Noise Cancelling Earbuds 22 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 3560 individual ratings. You can rate this product at product review page.