
You can check the price history of KitKat Delights Caramel, 50 g here. This product's current Price in India is ₹79. The average and highest prices are ₹77 and ₹99 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹50 |
|---|---|
| 19th Feb 2026 | |
| Average Price | ₹77 |
| Based on 1106 days price tracking | |
| Highest Price | ₹99 |
| 20th May 2026 | |
| Price | ₹79 |
|---|---|
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹420 |
| Discount | 84.16% |
| Product Name | KitKat Delights Caramel, 50 g |
|---|---|
| Store Product Code | B09JPG49PF |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Wafers |
| Product Manufacturer | Nestlé India Limited |
| Size | 50g (Pack of 1) |
| Dimensions | 12.4 x 5.2 x 1.1 cm; 50 g |
| Country of Origin | India |







KitKat Delights Caramel 50 g has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 328 individual ratings. You can rate this product at product review page.