
You can check the price history of French Factor Man of the Year Real Deodorant, 150ml, Body Spray for Men & Boys, Attractive Long Lasting Hours- 150ml here. This product's current Price in India is ₹229 and the lowest final price is ₹189. The average and highest prices are ₹227 and ₹229 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹199 |
|---|---|
| 11th Aug 2024 | |
| Average Price | ₹227 |
| Based on 905 days price tracking | |
| Highest Price | ₹229 |
| 1st Mar 2024 | |
| Price | ₹229 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹1,070 |
| Discount | 82.37% |
| Product Name | French Factor Man of the Year Real Deodorant, 150ml, Body Spray for Men & Boys, Attractive Long Lasting Hours- 150ml |
|---|---|
| Store Product Code | B0C81RZJ2K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | French Factor |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Deodorant |
| Product Manufacturer | French Factor |
| Model Number | FF-MOY-Original(EDP)-150ml |
| Dimensions | 12 x 10 x 10 cm; 450 g |
| Country of Origin | India |







French Factor Man of the Year Real has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 9 individual ratings. You can rate this product at product review page.