
You can check the price history of Encasa XO Dining Table Napkins Set of 6, 43x43 cm | Machine Washable Reusable, Recycled Cotton Cloth Napkin, Soft & Absorbent, Table Decor for Hotels, Farmhouse - White & Buffalo Red Checks here. This product's current Price in India is ₹641. The average and highest prices are ₹651 and ₹759 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹448 |
|---|---|
| 23rd Dec 2021 | |
| Average Price | ₹651 |
| Based on 2153 days price tracking | |
| Highest Price | ₹759 |
| 31st Aug 2025 | |
| Price | ₹641 |
|---|---|
| MRP | ₹1,499 |
| Savings | ₹858 |
| Discount | 57.23% |
| Product Name | Encasa XO Dining Table Napkins Set of 6, 43x43 cm | Machine Washable Reusable, Recycled Cotton Cloth Napkin, Soft & Absorbent, Table Decor for Hotels, Farmhouse - White & Buffalo Red Checks |
|---|---|
| Store Product Code | B08346K8GB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Encasa XO |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Table Napkins |
| Product Manufacturer | 157, A-Z Industrial Estate, G. K. Marg, Lower Parel, Mumbai - 400013. Customer Care: +91 91676 63822. encasa@suraaj.com, Encasa Homes |
| Model Number | TN-003 |
| Size | 43 x 43 cm (Set of 6) |
| Dimensions | 43L x 43W Centimeters |
| Country of Origin | India |
Encasa XO Dining Table Napkins Set of has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 702 individual ratings. You can rate this product at product review page.