
You can check the price history of ELIIDE 20000 mAh 22.5 W Compact Pocket Size Power Bank here. This product's current Price in India is ₹1,236. The average and highest prices are ₹1,236 and ₹1,236 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,236 |
|---|---|
| 21st May 2026 | |
| Average Price | ₹1,236 |
| Based on 1 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,236 |
| 21st May 2026 | |
| Price | ₹1,236 |
|---|---|
| MRP | ₹1,899 |
| Savings | ₹663 |
| Discount | 34.91% |
| Product Name | ELIIDE 20000 mAh 22.5 W Compact Pocket Size Power Bank |
|---|---|
| Store Product Code | PWBHKYKJCMAWHJBF |
| Store Name | flipkart.com |
| Brand | ELIIDE |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | ELIIDE Power Banks |
| Model Number | Bolt Max 20K PD |
| Model Name | Bolt Max 20K PD Power Bank 20000 mAh |
| Color | Black, Orange |




ELIIDE 20000 mAh 22.5 W Compact Pocket has 8 rating out of 10. You can rate this product at product review page.