
You can check the price history of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹1,200 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹711 |
|---|---|
| 7th Aug 2023 | |
| Average Price | ₹1,200 |
| Based on 1527 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 30th Oct 2024 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green |
|---|---|
| Store Product Code | B09MKWJ38V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | DuraSafe Cases |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Cases |
| Product Manufacturer | DuraSafe LLC |
| Model Number | DS09MKWJ38V |
| Dimensions | 20.07 x 13.46 x 0.76 cm; 230 g |
| Country of Origin | China |
![Image of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green](https://m.media-amazon.com/images/I/41gFRgupG7L.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green](https://m.media-amazon.com/images/I/61PA-wQZKfL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51aM4drfyFL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green](https://m.media-amazon.com/images/I/419sn0YkmkL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green](https://m.media-amazon.com/images/I/418eE8liRXL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green](https://m.media-amazon.com/images/I/41+Q8TtnlNL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch 1 Gen 2018 [ PRO 11 1st ] A1980 A1934 A2013 A1979 MU0T2HN /A MU0Y2HN /A Protective Durable Shock Proof Supportive Magnetic Dual Angle Stand Cover - Tea Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51l6OfEnqLL.jpg)
DuraSafe Cases for iPad PRO 11 Inch has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 974 individual ratings. You can rate this product at product review page.