
You can check the price history of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹1,114 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹636 |
|---|---|
| 12th Aug 2023 | |
| Average Price | ₹1,114 |
| Based on 2085 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 15th Oct 2023 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red |
|---|---|
| Store Product Code | B086DHBF4V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | DuraSafe Cases |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Cases |
| Product Manufacturer | DPI Ltd |
| Model Number | DS086DHBF4V |
| Dimensions | 19.99 x 13.46 x 0.76 cm; 150 g |
| Country of Origin | China |
![Image of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red](https://m.media-amazon.com/images/I/41KS94fohQL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red](https://m.media-amazon.com/images/I/610nwgkng4L.jpg)
![Image of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red](https://m.media-amazon.com/images/I/51yJ1-xVuFL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red](https://m.media-amazon.com/images/I/51Pru+EpivL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red](https://m.media-amazon.com/images/I/41qiDow5TIL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red](https://m.media-amazon.com/images/I/51EDSJzAdHL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch 3rd 2nd 1st Gen [ Mini 3 Mini 2 Mini 1 ] A1599 A1489 A1432 A1599 A1600 MGNR2HN /A ME276HN /A Lightweight Smart Adjustable Stand Feature Sleek Design Flip Case - Red](https://m.media-amazon.com/images/I/41Vza3SpuGL.jpg)
DuraSafe Cases For iPad Mini 7.9 Inch has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 424 individual ratings. You can rate this product at product review page.