
You can check the price history of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹1,230 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹689 |
|---|---|
| 20th May 2023 | |
| Average Price | ₹1,230 |
| Based on 1071 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 11th Dec 2024 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green |
|---|---|
| Store Product Code | B0B35ZW96K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | DuraSafe Cases |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Cases |
| Product Manufacturer | DPI Ltd |
| Model Number | DS0B35ZW96K |
| Dimensions | 20.07 x 13.46 x 0.76 cm; 250 g |
| Country of Origin | China |
![Image of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51WDbgccdcL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green](https://m.media-amazon.com/images/I/61vQFsJDOKL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51ibtOYq0nL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51myklv3cvL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51w7wkIRrtL.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51NQir6Md+L.jpg)
![Image of DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air 3rd Gen [ PRO 10.5 Air 3 ] 2017 /2019 A1701 A2152 A2123 MUUL2HN /A MUUK2HN /A MUUJ2HN /A MQDX2HN /A MQDT2HN /A Adjustable Stand Printed Flip Case - Marble Green](https://m.media-amazon.com/images/I/51JCRXkdQXL.jpg)
DuraSafe Cases for iPad 10.5 Inch Air has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 424 individual ratings. You can rate this product at product review page.