
You can check the price history of Doritos Cool, Ranch - 198 Gm here. This product's current Price in India is ₹794. The average and highest prices are ₹568 and ₹995 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹262 |
|---|---|
| 6th Mar 2021 | |
| Average Price | ₹568 |
| Based on 3491 days price tracking | |
| Highest Price | ₹995 |
| 11th May 2020 | |
| Price | ₹794 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹505 |
| Discount | 38.87% |
| Product Name | Doritos Cool, Ranch - 198 Gm |
|---|---|
| Store Product Code | B008CA7H4W |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | Pepsico Inc. |
| Model Number | 028400017091 |
| Size | 198 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 18 x 3 x 31 cm; 198 g |
| Country of Origin | USA |



Doritos Cool Ranch - 198 Gm has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 66 individual ratings. You can rate this product at product review page.