
You can check the price history of Door mat Bathroom mats Anti Slip for Entrance Floor Foot Skid Bathtub Bath Shower Suction Cups here. This product's current Price in India is ₹249. The average and highest prices are ₹297 and ₹399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹199 |
|---|---|
| 3rd Jan 2026 | |
| Average Price | ₹297 |
| Based on 248 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 31st Jul 2025 | |
| Price | ₹249 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹750 |
| Discount | 75.07% |
| Product Name | Door mat Bathroom mats Anti Slip for Entrance Floor Foot Skid Bathtub Bath Shower Suction Cups |
|---|---|
| Store Product Code | B0FJY7QYK7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TAGPR |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | TAGPR, TAGPR |
| Color | 019 Beige 70x40cm |
| Size | 70 x 40 cm (Rectangular) |
| Dimensions | 70L x 40W Centimeters |
| Country of Origin | China |
Door mat Bathroom mats Anti Slip for has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 18 individual ratings. You can rate this product at product review page.