
You can check the price history of Door mat Bathroom mats Anti Slip for Entrance Floor Foot Skid Bathtub Bath Shower Suction Cups here. This product's current Price in India is ₹251. The average and highest prices are ₹384 and ₹799 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹249 |
|---|---|
| 3rd Jan 2026 | |
| Average Price | ₹384 |
| Based on 248 days price tracking | |
| Highest Price | ₹799 |
| 14th Sep 2025 | |
| Price | ₹251 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹748 |
| Discount | 74.87% |
| Product Name | Door mat Bathroom mats Anti Slip for Entrance Floor Foot Skid Bathtub Bath Shower Suction Cups |
|---|---|
| Store Product Code | B0FJY5DPGX |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TAGPR |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | TAGPR, TAGPR |
| Color | 015 Pink 70x35cm |
| Size | 70 x 35 cm (Rectangular) |
| Dimensions | 70L x 35W Centimeters |
Door mat Bathroom mats Anti Slip for has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 20 individual ratings. You can rate this product at product review page.