
You can check the price history of Door mat Bathroom mats Anti Slip for Entrance Floor Foot Skid Bathtub Bath Shower Suction Cups here. This product's current Price in India is ₹399. The average and highest prices are ₹440 and ₹549 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹330 |
|---|---|
| 15th Feb 2026 | |
| Average Price | ₹440 |
| Based on 248 days price tracking | |
| Highest Price | ₹549 |
| 19th Oct 2025 | |
| Price | ₹399 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹900 |
| Discount | 69.28% |
| Product Name | Door mat Bathroom mats Anti Slip for Entrance Floor Foot Skid Bathtub Bath Shower Suction Cups |
|---|---|
| Store Product Code | B0FJY5GR2S |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TAGPR |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | TAGPR, TAGPR |
| Color | Clear 100x40cm |
| Size | 100 x 40 cm (Rectangular) |
| Dimensions | 100L x 40W Centimeters |
| Country of Origin | China |
Door mat Bathroom mats Anti Slip for has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 17 individual ratings. You can rate this product at product review page.