
You can check the price history of Digitek TF Memory Card 4GB C10 here. This product's current Price in India is ₹259. The average and highest prices are ₹270 and ₹324 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹169 |
|---|---|
| 3rd Oct 2025 | |
| Average Price | ₹270 |
| Based on 291 days price tracking | |
| Highest Price | ₹324 |
| 12th Nov 2025 | |
| Price | ₹259 |
|---|---|
| MRP | ₹395 |
| Savings | ₹136 |
| Discount | 34.43% |
| Product Name | Digitek TF Memory Card 4GB C10 |
|---|---|
| Store Product Code | B0F3CWMCXS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Digitek |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | IMS Mercantiles Limited |
| Model Number | Digitek TF Memory Card 4GB C10 |
| Model Name | Digitek TF Memory Card 4GB C10 |
| Dimensions | 11L x 15W Millimeters |
| Country of Origin | China |







Digitek TF Memory Card 4GB C10 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 30 individual ratings. You can rate this product at product review page.