
You can check the price history of DFIT Leakproof Motivational Water Bottle Pack of 2 with Motivational Quotes, Time Marker, cute stickers, sippers, Leakproof Durable BPA Free Non-Toxic Bottle for Fitness, Gym (Random Color) here. This product's current Price in India is ₹299 and the lowest final price is ₹272. The average and highest prices are ₹377 and ₹499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹282 |
|---|---|
| 11th Aug 2024 | |
| Average Price | ₹377 |
| Based on 720 days price tracking | |
| Highest Price | ₹499 |
| 28th Jul 2024 | |
| Price | ₹299 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹700 |
| Discount | 70.07% |
| Product Name | DFIT Leakproof Motivational Water Bottle Pack of 2 with Motivational Quotes, Time Marker, cute stickers, sippers, Leakproof Durable BPA Free Non-Toxic Bottle for Fitness, Gym (Random Color) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CZG8D9HX |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Generic |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Water Bottles |
| Product Manufacturer | SA Trade |
| Model Number | (Pack of 300ml & 900ml) Multicolor |
| Model Name | (Pack of 300ml & 900ml) Multicolor |
| Dimensions | 9W x 29H Centimeters |
| Country of Origin | China |
DFIT Leakproof Motivational Water Bottle Pack of has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 16 individual ratings. You can rate this product at product review page.