
You can check the price history of Comfort Fabric Conditioner - After Wash Morning Fresh, 200ml Bottle here. This product's current Price in India is ₹59. The average and highest prices are ₹59 and ₹60 respectively. The current offer price of the product is ₹138.
| Lowest Ever Price | ₹58 |
|---|---|
| 26th Mar 2024 | |
| Average Price | ₹59 |
| Based on 797 days price tracking | |
| Highest Price | ₹60 |
| 19th Apr 2025 | |
| Price | ₹59 |
|---|---|
| MRP | ₹60 |
| Savings | ₹1 |
| Discount | 1.666% |
| Product Name | Comfort Fabric Conditioner - After Wash Morning Fresh, 200ml Bottle |
|---|---|
| Store Product Code | B0107MAGS6 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Comfort |
| Rating | 9.6 / 10 |
| Category | Liquid Fabric Softener |
| Product Manufacturer | Comfort |
| Model Number | Invictus_CFC200ml |
| Model Number | Invictus_CFC200ml |
| Country of Origin | India |



Comfort Fabric Conditioner - After Wash Morning has 9.6 rating out of 10. This average rating is consist of 4 individual ratings. You can rate this product at product review page.